KEĎ UŽ VIETE, ŽE TETOVANIE CHCETE.

 

      Ak sa Vám naša tvorba páči a začínate uvažovať o tetovaní alebo ste už stopercentne rozhodnutí, tak Vás poprosíme o prečítanie si tohto návodu. Uľahčí nám to vzájomnú komunikáciu a pochopenie sa. Tak isto budete vedieť ako postupovať.

      V prvom rade by bolo dobré si prejsť našu kompletnú tvorbu. Nie len tu na stránke, ale aj na našom Fb či Instagrame. Ľahko sa prelinkujete kliknutím na ikonu úplne dole či na odkaz vložený tu do textu. Na týchto troch virtuálnych miestach sa snažíme o neustálu činnosť z trochu iného uhlu pohľadu, a preto sú tam aj rozdielne príspevky.

https://www.facebook.com/bodliaktattoo/

https://www.instagram.com/bodliak_tattoo/

      Ak tak urobíte, budete vedieť, ako tvoríme. Čo od nás môžete, či máte očakávať. 

      Ak ste si vybrali aj tvorcu, stačí len povedať. Poprípade Vám odporučíme, kto z nás bude na Vašu požiadavku najlepší. Ak viacerí, tak sa rozhodnete už Vy podľa dĺžky čakania na termín alebo iných okolností.

     

      Druhým krokom je nám napísať email či správu na Fb. Hneď v prvom písomnom kontakte napíšte čo najviac ohľadom svojej predstavy. Napíšte, čo chcete vytetovať, akú máte víziu, čo to má symbolizovať, s čím potrebujete poradiť. Aký to má osobný význam pre Vás. Napíšte úplne všetko, čo Vás ohľadom motívu napadne. Tiež napíšte všetko, na čom Vám isto záleží. Táto časť musí byť rozsiahla hlavne kvôli tomu, že ľudia vidia svoje tetovanie v mysli a neopíšu nám ho. Berú to ako samozrejmosť. No my Vám do hlavy nevidíme :). 

      Nezabudnite tiež udať miesto na svojom tele, kde dané tetovanie chcete mať umiestnené. Kvôli rýchlemu pochopeniu je fajn si na sebe to miesto akokoľvek označiť a fotky preposlať.  Poprosíme fotku z blízka a z diaľky.

      Nezabudnite tiež napísať veľkosť. Úplne ideál je si to merať priamo na sebe, pretože papier a telo sú predsa len rozdielne. Samozrejme, že aj s veľkosťou Vám poradíme, aby to bolo dobré nielen z hľadiska dlhovekosti, ale aj z anatomického hľadiska. Teda aby ste mali nielen pekné tetovanie, ale boli aj s tetovaním pekný.

      Čo sa týka štýlu, ktorým to budete chcieť mať vypracované alebo ináč povedané, ako si predstavujete, aby to vyzeralo, stačí nám preposlať nejaké obrázky, fotky, ktorými nám to priblížite.  Takto nám môžete priblížiť aj tému. Nehľadajte len medzi tetovaniami, ale aj kvalitnými fotkami … Kdekoľvek.

      Nerobíme kópie iných tetovaní! Ak si niečo nakreslite Vy sami, či je priamo pre Vás nakreslené, to Vám po vzájomnej debate či vylepšení vytetujeme. S tým nemáme problém.

      Po tomto kroku Vám budeme už vedieť povedať orientačnú cenu Vášho tetovania. A tiež, koľko sedení si bude vyžadovať. Či jedno, alebo viac. 

 

      Tretím krokom je objednanie sa na termín či termíny. Keď sme už dohodnutí na motíve tetovania a vieme všetky podstatné informácie na jeho tvorbu a pochopili sme sa, nastal čas dohodnúť sa na termíne. Poprípade termínoch, ak si tetovanie vyžaduje viacero sedení. Medzi sedeniami musí byť minimálne jeden mesiac pauza kvôli vyhojeniu tetovania zrealizovaného na predošlom sedení. 

      Skúste nás navigovať, v ktorom mesiaci by ste tetovanie chceli zrealizovať a potom či na začiatku, v strede, alebo na konci mesiaca. A my sa pokúsime Vám vyhovieť, ak to bude možné. 

 

      Po stanovení presného termínu tetovania, ktorý Vám vyhovuje, pristúpime k zloženiu zálohy. Záloha je zloženie stanovenej finančnej čiastky na znak súhlasu a dohody, teda záväzné objednanie tetovania.  Jednoduchšie povedané,  zložením zálohy si symbolický podáme ruky na znak toho, že sme na všetkom dohodnutí. Záloha je 20 eurová v prípade malého tetovania pod 10cm a 50 eurová v prípade tetovania nad 10 cm. Zálohu môžete preposlať na účet, poprípade doniesť osobne do našej dielne. 

      Podmienkam zálohy sa tu nebudeme venovať, pretože Vám ich pred jej zložením prepošleme na email, do správy či predostrieme osobne. A zodpovieme Vám všetky otázky, ktoré ešte budete mať potrebu zodpovedať. 

 

      Tvorba motívu je veľmi komplikovaný krok hlavne pre nás. Nie v prípade všetkých tetovaní sa tvorí motív. Na tom, ako budeme pracovať vo vašom prípade, sa už dohodneme osobne po predložení Vašej požiadavky. 

      Čo požiadavka, to iná tvorba či prístup. Ak motív, samozrejme, bude potrebné vypracovať, udeje sa tak. Najskôr však víkend pred termínom tetovania. Skôr to, bohužiaľ, kvôli klasickému poradovníku nie je možné. 

      Freehand je u nás bežná záležitosť. Freehand, teda voľné kreslenie fixou priamo na vás, Vašu kožu. 

 

      Ak sme niečo vynechali, tak nás nato, prosím upozornite. Vždy je čo dolaďovať.

      Už sa na Vás tešíme a verím, že Vám urobíme to naj, mega, skvelé tetovaníčko, ktoré bude nie len zdobiť, ale aj pomáhať či chrániť … <3

      Užívajte …

 

... <3 ...