CENNÍK TETOVANIA

 

      Tetovanie z Bodliaku je originál, vytvorený priamo Vám na mieru. Vždy sa snažíme, aby spokojnosť bola na oboch stranách. A preto k službám, ktoré poskytujeme je cena stanovená takto:

      Cena sa odvíja od veľkosti, detailnosti či komplikovanosti motívu a tiež od štýlu prevedenia. Teda v konečnom dôsledku cena závisí od času, koľko strávi nad realizáciou tetovania Váš umelec. Čím komplikovanejšie a väčšie tetovanie, tým si pýta na vypracovanie viac času.

      Naša cena za tetovanie je stanovená hodinovou sadzbou, ktorá je 78 eur za hodinu práce. K danej sume sa priratáva 35 eur za štartovací balíček. Ten obsahuje materiál potrebný na vypracovanie tetovania. 

       V prípade Selmicek, ktorá je “junior” tetovač je hodinová sadzba 60 eur za hodinu práce.

      Ak je tetovanie veľké a bude si vyžadovať na vypracovanie viacero sedení, stanoví sa počet sedení a suma za jedno sedenie. 

      Ak nám napíšete email, správu na FB či prídete osobne a vysvetlíte nám svoju predstavu ako by Vaše tetovanie malo vyzerať, čo symbolizovať, tak Vám budeme vedieť stanoviť približnú cenu Vášho tetovania. Nedržte sa tejto odhadovanej ceny úplne presne. Pri postupnom dolaďovaní motívu, sa môže meniť aj odhadovaná suma.  

      Čo potrebujeme vedieť na stanovenie približnej ceny - nájdete v kapitole: “Ak chcete tetovanie od nás”.

      Pri záväznej objednávke tetovania a dohodnutí termínu či termínov sa zloží záloha. Tá je vo výške 20 alebo 50 eur. Za tetovanie veľké pod 10cm sa skladá 20 eurová záloha a nad 10 centimetrové tetovanie to je 50 eur. V prípade viacerych sedení sa záloha odratáva z celkovej ceny tetovania na poslednom sedení. 

      V prvom rade je dôležité, aby ste si uvedomili svoju hodnotu. Dajte na seba to, čo milujete, v takom prevedení, v ktorom sa budete cítiť svojsky, dobre.  Urobte zo seba originál a nešetrite na sebe. Zlé rozhodnutie je poučné, no v tomto prípade ho budete mať vždy na očiach. 

 

~ * ~