CENNÍK TETOVANIA

 

      Kedže každé tetovanie z Bodliaku je originál, jeho cena závisí od veľkosti, detailnosti či komplikovanosti motívu a tiež od štýlu prevedenia. Teda v konečnom dôsledku cena závisí od času, koľko nad realizáciou tetovania strávi Váš umelec. Čím komplikovanejšie a väčšie tetovanie, tým si pýta na vypracovanie viac času.

      Naša cena za tetovanie je stanovená hodinovou sadzbou, ktorá je 60 eur za hodinu práce. K danej sume sa priratáva 35 eur za štartovací balíček. Ten obsahuje materiál potrebný na vypracovanie tetovania. 

      Najnižšia cena za tetovanie je 40 eur. 

      Ak je tetovanie veľké a bude si vyžadovať na vypracovanie viacero sedení, stanoví sa počet sedení a suma za jedno sedenie. 

      Ak nám napíšete email, správu na FB či prídete osobne a vysvetlíte nám svoju predstavu ako by Vaše tetovanie malo vyzerať, čo symbolizovať, tak Vám budeme vedieť stanoviť približnú cenu Vášho tetovania. Nedržte sa tejto odhadovanej ceny úplne presne. Pri postupnom vytváraní motívu sa môže meniť aj odhadovaná suma. 

      Čo potrebujeme vedieť na stanovenie orientačnej ceny - nájdete v kapitole: “Ak chcete tetovanie od nás”.

      Pri záväznej objednávke tetovania a dohodnutí termínu či termínov sa zloží záloha. Tá je vo výške 20 alebo 50 eur. Za tetovanie veľké pod 10cm sa skladá 20 eurová záloha a nad 10 centimetrové tetovanie to je 50 eur. V prípade viacerých sedení sa záloha odrátava z celkovej ceny tetovania na poslednom sedení. 

      V prvom rade je dôležité, aby ste si uvedomili svoju hodnotu. Dajte na seba to, čo milujete, v takom prevedení, v ktorom sa budete cítiť svojsky, dobre.  Urobte zo seba originál a nešetrite na sebe. Zlé rozhodnutie je poučné, no v tomto prípade ho budete mať vždy na očiach. 

 

... <3 ...